АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Замок кн. Острозьких, м. Старокостянтинів Хмельницької області
Пам'ятки
Замок кн. Острозьких, м. Староко...

Інше

Культура, освіта, наука
Веб-сайти, на яких розміщена інформація з питань культури, освіти і науки Волинської землі
Показати # 
# Веб-Посилання Хіти
1   Link   Полісся
На сайті відображена інформація за розділами: природа Полісся, архітектура Полісся, декоративне мистецтво, кулінарні традиції, народний одяг, пісенність Полісся та ін.
887
2   Link   Моя Україна. БЕРВИ
Головними завданнями проекту є записи українського автентичного фольклору, збереження унікальних архівів шляхом переведення їх у цифрові технології. На сайті є великий розділ про культуру та побут Полісся
819
3   Link   Знання про Україну
Веб-сайт має на меті зібрати всю літературу з українознавства. Це довідник опублікованих матеріалів і досліджень з усіх наук, які висвітлюють минуле і сучасне України. Тут представлено бібліографічні описи книг і статей, анотації, які розкривають їх
767
4   Link   Мислене древо
На сайті розміщені електронні тексти та бази даних пам’яткознавчої і пам’яткоохоронної тематики та багато іншого.
717
5   Link   Рідна країна – світоглядний портал
Інформація про музеї України, видатні постаті України, 7 чудес України, новини культури, освіти тощо.
2314
6   Link   Ізборник
Проект електронної бібліотеки давньої української літератури. Бібліотека є добіркою електронних книг і текстів, об’єднаних проголошеною тематикою і єдиною ідеєю. Багато цікавих історичних матеріалів з історії України-Руси.
656
7   Link   Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В.Г. Заболотного
Цікавим є Соціально-бібліотечний проект «Історія малих міст України» в рамках якого проводиться вивчення історії архітектури, будівництва і культури малих міст, архітектурних пам'яток, збереження історико-архітектурної спадщини малих міст України.
2077
8   Link   Справочник Научных Обществ России
Довідник включає відомості про більш ніж 500 організацій. Містить інформацію про: Товариство дослідників Волині, Волинський губернський статистичний комітет, Волинське церковно-археологічне товариство. Містить покажчики: алфавітний, географічний, хронологічний і предметний.
668
9   Link   “Польське Наукове Товариство у Житомирі”
Міська громадська організація. Засновано 23 вересня 2000 року за ініціативи групи науковців у складі І. Баладинської, С. Рудницького, Н. Сейко. Місією товариства була і надалі залишається інтелектуальна підтримка польської громади Житомирщини шляхом реалізації наукових, освітніх, інформаційних, культурних та видавничих проектів.
755
10   Link   Культура України – електронна бібліотека
До складу електронної бібліотеки включаються ресурси, що фізично зберігаються у фондах бібліотек, музеїв та інших закладів культури та ті, що надані авторами за договором на право використання об’єкта авторських прав. Фонд ЕБ складається з чотирьох колекцій: 1. Історія культури. Теорія культури. Культурологія. 2. Мистецтво. 3. Етнографія. 4. Заклади культури.
770
11   Link   Студія «Ми»
Розміщено інформацію “з перших рук” про УКРАЇНСЬКУ ТРАДИЦІЙНУ КУЛЬТУРУ. Тут публікуються спільні та індивідуальні праці, а також документальні записи науковців − етнографів, архітекторів, фольклористів та усіх зацікавлених комплексним дослідженням української традиційної культури. Матеріали сайту надані авторами добровільно для некомерційного перегляду та звантаження. Подається також інформація щодо наслідування і продовження українських традицій у сучасному суспільстві.
900
12   Link   Інститут українознавства імені І.Крип'якевича НАН України
Єдина в Україні академічна науково-дослідна установа, в якій спільно працюють відділи історичного, соціокультурного та літературно-мовознавчого спрямування. На сайті опубліковані наступні періодичні наукові збірники: «Матеріали і дослідження з археології Прикарпаття і Волині», «Україна – Польща: історична спадщина і суспільна свідомість», «Княжа доба: історія і культура» та ін.
1189
13   Link   Наукова бібліотека ім. М. Максимовича
Вміщує повнотекстові інформаційні ресурси видань М. Максимовича. Серед них про Волинь («О городе Степань», «Воспоминание о городах Пересопница и Дубровица», «Заметка о земле Волынской», «Письма о князьях Острожских», «О Лытовском гетьмане князе Острожском», «О Лытовском гетьмане князе Острожском», «О памятниках Луцкаго Крестовоздвиженского братства», «Запись Анны Гойской на монастирь Почаевский», «О Кременецком замке», «Луцкь», «Волынь до XI века» та ін.).
680
14   Link   Made in Ukraine
Сайт створено для людей, які цінують речі, зроблені руками. На його сторінках ви завжди зможете знайти останні новини зі світу українського хендмейду, ознайомитися з творчістю українських майстрів, а також побачити доступні майстер-класи. Деякі записи доповнені аудіофайлами, завдяки яким ви можете почути цінні поради та цікаві історії від майстрів. Слідкувати за оновленнями сайту можна на сторінці у мережі Facebook та у групі ВКонтакті.
1271
15   Link   Генеральне Консульство Республіки Польща в Луцьку
Двомовний сайт на польській та українських мовах. У розділі сайту «Полонія в Україну» міститься коротка біографічна інформація про видатних поляків на Волині. Оперативно поновлюється розділ «Новини» - інформація про двостороннє співробітництво між Польщею та Україною, в тому числі про освіту, партнерські угоди та правила Місцевого прикордонного руху.
982
16   Link   Краязнаўства Берасцейшчыны.
Краєзнавчий сайт присвячений дослідженню етнографічної території Білорусі – Берестейщини. Тут можна ознайомитись з новинами у культурному та науковому житті краю, з новими книгами, що присв’ячені або пов’язані з Берестейщиною. Зареєстрованим користувачам відкритий доступ до до розділів сайту «Кніга «Памяць»», «Каляндар», «Бібліятэка».
708
17   Link   Общество Еврейское наследие
Незалежна громадська організація, ціллю якої є підтримка і координація наукових досліджень по історії єврейського народу на території Російської імперії та СССР, вивчення та обробка писемних пам’яток єврейської культури. Сайт містить інформацію та повні тексти статей, що стосуються дослідження різних аспектів життя та діяльності єврейської громади на території історичної Волині: Паливода В. Єврейське життя м. Бердичева в 20-30 роки 20 столiття (за матерiалами газети "Радянський шлях"); Шпизель Р. Из истории древней Острожской синагоги; Меламед Ефим Источники по истории еврейского просвещения и культуры в фондах Государственного архива Житомирской области; Гусєв В. Бундiвський рух в Українi (початок ХХ ст. – лютий 1917 р.); Найман А. Єврейські партії та об'єднання у полiтичних процесах в Українi (1917-1925) та ін.
625
18   Link   Українські культурні дослідження
Експериментальна веб-сторінка науковців Українського центру культурних досліджень. Розділ "Бібліотека праць" містить повні тексти статей, що стосуються Волині: Друзюк А. П. Локальні особливості різдвяної обрядовості населення Волині (за матеріалами польових досліджень с. Великі Межиричі Корецького району Рівненської області); Данчук А. Л. Вплив братських шкіл-осередків духовно-музичної освіти Волині на розвиток дитячого хорового виконавства Рівненщини; Цюпа О. І. Порівняльна характеристика основних комплексів українського і білоруського жіночого народного костюма Полісся; Виткалов В. Г., Виткалов С. В. Регіональний чинник як важливий фактор дослідження вітчизняного культурно-мистецького процессу; Герасименко О. А. Вплив традицій міської культури Волині на становлення української національної ідентичності та ін.
715
19   Link   Луцьк. Старі фотографії
Літературний проект, спрямований на оживлення старовини міста, надання їй нових форм, які здатні вийти за рамки запліснявілої політичної історії і зацікавити сучасну людину історією в її живому забарвленні. Спроба проілюструвати міську культуру на художніх прикладах. Крім того, це проект фотографічний і документальний, який надає цим художнім формам цілком конкретного реального сенсу.
545
20   Link   Інститут української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського.
Сайт спеціалізованої української наукової установи в галузі археографії, джерелознавства та спеціальних історичних дисциплін у складі Національної академії наук України. Містить повні тексти документів у pdf форматі, що стосуються дослідження території Волині: Луцька замкова книга 1560-1561 рр. / підгот. В. М. Мойсієнко, В. В. Поліщук (Луцьк, 2013), Волинські грамоти XVI ст. / упоряд. : В. Задорожний, А. Матвієнко (Київ, 1995), Руська (Волинська) метрика. Книга за 1652–1673 pp. / упоряд. : П. Кулаковський (Острог-Варшава-Москва, 1999), Руська (Волинська) метрика. Регести документів Коронної канцелярії для українських земель (Волинське, Київське, Брацлавське, Чернігівське воєводства). 1569–1673. / упоряд. : Г. Боряк, Г. Вайс, К. Вислобоков та ін. (Київ, 2002) та інші.
1562
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 2