АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Будинок по вулиці Лесі Українки, 5
Пам'ятки. м.Луцьк
Будинок по вулиці Лесі Українки,...

Інше

Рівненщина: музею книги подарували чотириграмове видання зі срібла | Друк |
Новини - Нове
Музей книги та друкарства комунального закладу «Державний історико-культурний заповідник м. Острога» Рівненської обласної ради поповнив колекцію мініатюрних видань.
Уродженка Рівненщини, киянка Катерина Утєва, подарувала найменшу на теперішній час у зібранні книг мініатюрну чотиристорінкову «Молитву водія». Об’єм її становить лише 1 на 1,5 см, а вага – майже 4 грами. Виготовлений шедевр із срібла 925 проби на харківській фірмі «Преміум». У колекції заповідника нараховується понад 600 мініатюрних книг. До цього часу найменшою вважалася книга «Гімн Радянського Союзу» естонською мовою, розміри якої складали 2 на 3 см.
– Я радий, що є у нас такі земляки – патріоти Острога, які хоч нині і не живуть в місті, але пам’ятають його і всім розповідають, що є Волинські Афіни – старовинне місто, є музей. Запрошуємо усіх відвідати наші виставки, – висловив слова вдячності за поповнення колекції старший науковий співробітник Музею книги та друкарства комунального закладу «Державний історико-культурний заповідник м. Острога» Рівненської обласної ради Анатолій Хеленюк.
За матеріалами прес-служби Рівненської обласної ради
http://www.ogo.ua/