АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Доротицька церква. Збудована в 1725 р.
Пам'ятки
Доротицька церква. Збудована в 1...
Історична Волинь

Всеукраїнська наукова конференція “Історія музейної справи кінця ХІХ ст. – 1930-х рр.: люди і колекції” | Друк |
Новини - Нове
Конференція відбудеться в Національному музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (м. Київ) 6 – 7 лютого 2017 року
Напрями роботи:
– Микола Омелянович Макаренко – постать на тлі епохи;
– роль особистості у формуванні музейних колекцій та книгозбірень;
– історія розбудови і функціонування інтелектуальних мереж музеїв та заповідників;
– інституційний вимір історії музейної справи;
– повсякденне життя наукового співтовариства музеїв та заповідників;
– історія формування археологічних та мистецьких колекцій
– музеї та заповідники як науково-дослідні осередки з вивчення археології, мистецтва, історії.
Заявки та резюме (500 слів) для участі у конференції приймаються до 20 грудня 2016 року включно (зразок заявки додається).
За результатами конференції буде опублікований збірник матеріалів.
Термін подання статей для публікації у збірнику – під час проведення конференції, 6-7 лютого 2016 року.
Вимоги до публікації:
● обсяг до 40 тис. знаків (Times New Roman, кегль 14);
● ілюстрації – рисунки, таблиці (формат tiff, dpi 600);
● список літератури після статті, у алфавітному порядку;
● посилання напівкодом: [Іванов, 2007, с. 37]; [ЦДАВО України, ф. 166, оп. 2,
спр. 3312, арк. 3];
● анотація та ключові слова мовою статті перед текстом статті;
● розширене резюме англійською мовою наприкінці статті (до 1 тис. знаків).
Оргкомітет залишає за собою право відбору доповідей на конференцію і матеріалів для публікації.
Проживання і харчування за рахунок сторони, що відряджає.
Заявки та матеріали надсилати на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Заявки, надіслані після 1 грудня 2016 року, не розглядатимуться.
Контактні особи від оргкомітету:
Катерина Чуєва, заступник генерального директора Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (служб. 044 235 52 69; моб. 097 717 53 64)
Анна Яненко, провідний науковий співробітник Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника (моб. 068 621 50 61; 095 727 93 57)
Конференція відбудеться в Національному музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (м. Київ) 6 – 7 лютого 2017 року/
Напрями роботи:
– Микола Омелянович Макаренко – постать на тлі епохи;
– роль особистості у формуванні музейних колекцій та книгозбірень;
– історія розбудови і функціонування інтелектуальних мереж музеїв та заповідників;
– інституційний вимір історії музейної справи;
– повсякденне життя наукового співтовариства музеїв та заповідників;
– історія формування археологічних та мистецьких колекцій
– музеї та заповідники як науково-дослідні осередки з вивчення археології, мистецтва, історії.
 
Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Державотворення і помісність Церкви: історичні процеси та сучасні реалії» (до 100-річчя початків українського національно-церковного відродження 1917 – 2017 рр.) | Друк |
Новини - Нове

Волинська Православна Богословська Академія Української Православної Церкви Київського Патріархату запрошує Вас взяти участь в роботі міжнародної науково-практичної конференціїна тему: «Державотворення і помісність Церкви: історичні процеси та сучасні реалії» (до 100-річчя початків українського національно-церковного відродження 1917 – 2017 рр.)

Проблематика конференції:

екклезіологія Автокефалії;

- визначні церковно-громадські діячі століття (1917 – 2017 рр.);

періодизація боротьби за автокефальність;

- утвердження помісності в сучасних умовах;

- богословське осмислення причин і наслідків суспільних трансформацій та змін державного устрою;

- культурні та екуменічні цінності європейської інтеграції.

 Конференція відбудеться 18 травня 2017 року в приміщенні Волинської православної богословської академії, за адресою:  Волинська обл., м. Луцьк, вул. Градний Узвіз, 5.

Доповіді та повідомлення приймаються до 01 березня  2017 року за адресою:Волинська обл., м. Луцьк, вул. Градний Узвіз, 5 (контактний тел.: 097-162-16-85– свящ. Владислав Фульмес та 099-499-80-90 – свящ. Ярослав Черенюк), або електронною поштоюна адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
У Меджибожі пройде XVIII науково-краєзнавча конференція до 500-річчя Реформації | Друк |
Новини - Нове

Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації та Державний історико-культурний заповідник «Межибіж» спільно з Хмельницькою обласною організацією Національної спілки краєзнавців України 20 жовтня 2017 року проводять ХVIII науково-краєзнавчу конференцію «Стародавній Меджибіж в історико-культурній спадщині України: релігія і церква як чинник історичних та суспільних процесів Східної Європи», присвячену 500-річчю Реформації.

Матеріали доповідей надсилати до 1 вересня 2017 року на е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Робота конференції планується за такими напрямами (перелік попередній і буде доповнюватися):

 
Міжнародна наукова конференція «Європейська Реформація XVI ст.: історико-антропологічний вимір (до 500-ї річниці початку Реформації в Європі)» | Друк |
Новини - Нове

Запорізький національний університет, історичний факультет, кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин, Запорізьке обласне товариство дослідників історії і культури Центральної та Східної Європи запрошують Вас взяти участь у роботі міжнародної наукової конференції «Європейська Реформація XVI ст.: історико-антропологічний вимір (до 500-ї річниці початку Реформації в Європі)», проведення якої заплановане 8 лютого 2017 р. на базі історичного факультету Запорізького національного університету (м. Запоріжжя, Україна).

У програмі конференції передбачається обговорення широкого кола проблем, пов’язаних із вивченням європейської Реформації як складного та багатоаспектного історичного феномену, який вимагає комплексного міждисциплінарного дослідження. Проведення конференції надасть можливість значно розширити межі традиційних уявлень щодо природи та історичної спадщини Реформації, застосувати альтернативні методологічні підходи до її наукового висвітлення. Передбачається друк матеріалів заходу.

Подача заявок та матеріалів   до 5 грудня 2016. Заявки подаються в електронному форматі і надсилаються за адресою  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду у вигляді прикріплених файлів у форматі Документа Word.

 
Остапук В.П. Здолбунівщина - земля Волинська | Друк |
Новини - Нове
Остапук В. Здолбунівщина - земля Волинська. Частина 1 : Від найдавніших часів до кінця XVIII століття : (науково-краєзнавче дослідження) / В. П. Остапук. - Рівне : Овід, 2016. - 264 с.
Книга присвячена дослідженню минувшини Здолбунівщини, частини великої історичної Волині, від найдавніших часів до кінця XVIIІ століття. Науково-краєзнавче дослідження грунтується на базі археологічних знахідок, архівних матеріалів, документів, досліджень істориків і краєзнавців XIX - XXI століть, публіцистики та усних розповідей місцевих мешканців, заглиблюється в давню минувшину краю, часто невідому або ж призабуту, подекуди викривлену. 
Книга стане в пригоді освітянам, краєзнавцям, любителям минувшини, просто небайдужим, усім, хто вивчає або ж цікавиться історією рідного краю. 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 604