АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Свято-Миколаївська церква Архангела Михаїла XIX ст. с. Вичівка Зарічненський район Рівненська обл.
Пам'ятки
Свято-Миколаївська церква Арханг...Історична Волинь

Давидюк Р. Українська політична еміграція в Польщі: склад, структура, громадсько-політичні практики на території Волинського воєводства | Друк |
Новини - Нові книги Історичної Волині
Давидюк Р. Українська політична еміграція в Польщі: склад, структура, громадсько-політичні практики на території Волинського воєводства / Р. Давидюк ;  НАН України. Ін-т українозн. ім. І. Крип'якевича. РДГУ. - Львів ; Рівне : Дятлик М., 2016. - 704 с. 
У монографії комплексно досліджено діяльність міжвоєнної української політичної еміграції в Польщі та її адаптацію до західноукраїнського соціуму. Розглянуто ідеологію, склад, структуру еміграції, спроби її самоорганізації та громадсько-політичні практики у Волинському воєводстві. Для науковців, викладачів, студентів, краєзнавців, усіх, хто цікавиться новітньою історією України та Польщі. 
 
Всеукраїнська наукова історико-краєзнавча конференція «Хроніки Ладомерії» | Друк |
Новини - Нове

Управління культури Волинської обласної державної адміністрації, адміністрація Державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир» у місті Володимирі-Волинському в жовтні 2017 року проводять Всеукраїнську наукову історико-краєзнавчу конференцію «Хроніки Ладомерії», присвячену 1025- й річниці заснування єпископської кафедри у Володимирі.

Пропонуються такі напрями роботи конференції:

-      Володимир-Волинський в історії Волині та України;

 
Міжнародна науково-практична конференція "Реформація та поширення протестантизму на Волині" | Друк |
Новини - Нове

Луцький національний технічний університет та Волинський обласний міжконфесійний оргкомітет з відзначення 500-річчя Реформаціїза підтримки та у співпраці з Волинською обласною державною адміністрацією, з Волинською обласною організацією НСКУ, Волинським краєзнавчим музеєм, Центром українсько-німецьких досліджень Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара, Інститутом культури та історії німців Північно-Східної Європи (Люнебург, ФРН), Ґеттінґенським дослідницьким центром (Ґеттінґен, ФРН), Історичним товариством «Волинь» (Вюрцбург, ФРН), Інститутом теології та історії (Бонн, ФРН)

планує проведення 19-20 жовтня 2017 року у м. Луцьку Міжнародної науково-практичної конференції «Реформація та поширення протестантизму на Волині», присвяченої 500-літтю Реформації.

 

Під час конференції пропонується обговорення таких аспектів теми:

– Реформація та її вплив на соціально-економічне, культурно-освітнє та церковно-релігійне життя України і Волині;

 
Міжнародна наукова історико-краєзнавча конференція «Минуле і сучасне Волині та Полісся. Любомль та Любомльщина в українській та європейській історії» | Друк |
Новини - Нове

Любомльська районна рада, Любомльська районна державна адміністрація, Любомльський краєзнавчий музей, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Центр дослідів Волині при СНУ, Волинський краєзнавчий музей, Державний архів Волинської області, Волинська обласна організація Національної спілки краєзнавців України в жовтні 2017 року проводять Міжнародну наукову історико-краєзнавчу конференцію «Минуле і сучасне Волині та Полісся. Любомль та Любомльщина в українській та європейській історії», присвячену 730-ій річниці з часу першої відомої писемної згадки про м. Любомль та 810-ої річниці з часу писемної згадки про літописне м. Угровськ.

Пропонуються такі напрями роботи конференції:

-                     Любомльщина і Прибужжя в історіографії. Дослідники краю;

 
Яцечко-Блаженко Т. Унікальні фото містечка Дубно 1930-х років | Друк |
Новини - Нове
Унікальні фото містечка Дубно  1930-х років
На сайті Американського географічного товариства віднайшли раніше неопубліковані фото містечка Дубно та його околиць, яке в 1930-роках було в складі Волинського воєводства. 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 609