АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Чашка з блюдцем. Корець. 1815-1820 рр.
Етнографія Волині
Чашка з блюдцем. Корець. 1815-18...

Інше

Видатні діячі Волині

Персональні веб-сайти, а також сайти з Інформацією про життя та діяльність видатних діячів, уродженців Волинського краю.

Показати # 
# Веб-Посилання Хіти
1   Link   Енциклопедія життя і творчості Лесі Українки
Даний проект має на меті дати вичерпну інформацію про Лесю Українку
823
2   Link   Персональний сайт Сергія Кифоренка
Інформація про Україну, її історію, архітектурні памятки, історичних діячів й неординарних особистостей.
731
3   Link   Офіційний сайт Петра Зотовича Андрухова
Веб-сайт Острозької академії.
Петро Зотович Андрухов – історик, краєзнавець, засновник науково-краєзнавчого товариства «Спадщина», фундатор Острозької академії.
Інформація розміщена за розділами: Біографія, Бібліографія, Статті, Спогади ін.
704
4   Link   Улас Самчук – Гомер ХХ століття
Веб-сайт Острозької академії, присвячений пам’яті Уласа Самчука.
Інформація розміщена за розділами: Біографія, Книги (повні тексти), Спогади, Бібліографія, Фотоальбом.
773
5   Link   Енциклопедія життя і творчості Михайла Грушевського
Мета проекту – надати читачам у легко доступній і безкоштовній формі максимально повну інформацію про М.С.Грушевського. Планується опублікувати повне зібрання його творів, листів, документів про його наукову, громадську та державну діяльність; наукові та популярні праці, які допомагають зрозуміти постать Грушевського; фотогалерею портретів, автографів та видань, пам’ятних місць та пам’ятників Грушевському; довідник осіб, географічних назв, видань, установ, з якими пов’язана діяльність Грушевського.
881
6   Link   Польський словник біографічний
Монументальне видання польської історії. Почав видаватися у Кракові з 1935 року, з перервою під час нацистської окупації та сталінського періоду. На даний час включає в себе 47 томів до літери S. Містять більше 26000 резюме поляків і іноземців, що працюють у Польщі. Матеріали розташовані в алфавітному порядку, біографії королів, принців, політиків, полководців, письменників, художників, скульпторів, архітекторів, кіно і театру люди, вчені, спортсмени, священнослужителі і святі та ін.
786
7   Link   Перспектива – інформаційний портал.
Портал Нетішинської міської організації Національної спілки журналістів, у якій об’єднались журналісти газет „Перспектива”, „Енергобудівник” та „Нетішинський вісник”, а також спілчан, що не працювали у газетярських колективах. Портал містить краєзнавчі статті з різноманітних тем, у тому числі інформацію про знані постаті Гощанщини, Білогірщини, Острожчини, Здолбунівщини, Славутчини, Шепетівщини, Ізяславщини, міста Нетішина та ін.
1071
8   Link   ДРЕВО – открытая православная энциклопедия
Церковно-історичний православний ресурс. Містить набір словників: Персоналії; Організації; Терміни, поняття; Монастирі, храми, некрополі; Святині; Документи; Календар тощо. На сайті розміщено багато інформації (біографічна інформація та фотодокументи) щодо діячів православної церкви, які народилися або служили на Волині, а саме: Симона (Івановського), Фаддея (Успенського), Варлаама (Шишацького), Антонія (Рафальського) та інших.
636