АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Блюдце з видом мануфактури в Корці. Корець. Біля 1793 р.
Етнографія Волині
Блюдце з видом мануфактури в Кор...

Інше

Троневич П. О. Луцький замок в історії України | Друк |
Новини - Нові книги Історичної Волині
У монографії на основі аналізу результатів досліджень останніх років та використання широкої бази документальних джерел по новому висвітлюється історія Замку в місті Луцьку. Досліджуються періоди будівництва, реконструкцій, добудов та реставрації, в результаті яких він набув сучасного вигляду.
Поряд з цим основна увага приділяється розкриттю функціональної структури замку, який, поза оборонною функцією, будучи резиденцією органів деражвної та регіональної влади Волині, мав риси політичної і духовної столиці, адміністративно-господарського і судового центру краю.
Простежено роль і місце замку в історії міста, краю і держави впродовж всього періоду його існування - від часу побудови на місці давньоруського гроду і до перетворення в руїну.
Висвітлено спроби реставрації Замку як архітектурного пам'ятника і використання в сучасному житті.
Книга розрахована на викладачів та студентів світських і духовних навчальних закладів, вчителів, старшокласників, всіх освічених людей, які цікавляться історією.
Троневич П. О. Луцький замок в історії України / П. О. Троневич. - Луцьк : ВАТ "Волинська обласна друкарня", 2007. - 196 с.