АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Сервіз до кави. Неповний. Корець. 1829 р.
Етнографія Волині
Сервіз до кави. Неповний. Корець...

Інше

Нові надходження волинських видавництв, які надійшли до фондів Волинської обласної бібліотеки | Друк |
Новини - Нове

Минуле і сучасне Волині та Полісся. Леся Українка і родина Косачів в історії та культурі України та Волині : матеріали VІІІ Всеукр. наук.-практ. конф., присвяч. 145-річчю від дня народження Лесі Українки, с. Колодяжне на Волині, 24–25 лют. 2016 р. – Луцьк : [б. в.] , 2016. – Вип. – 57. – 290 с. : іл.

У науковому збірнику вміщено статті та повідомлення учасників VІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції, присвяченої 145-річчю від дня народження Лесі Українки, яка відбулася в селі Колодяжне на Волині 24–25 лютого 2016 року, в яких досліджується життєвий шлях, творча спадщина і пошанування пам’яті Лесі Українки, Олени Пчілки та інших представників відомої української родини Косачів-Драгоманових в контексті української та світової історії та культури.

Розраховане на науковців, краєзнавців, музейних працівників та широке коло шанувальників минувшини.

 

 *****

Дзвони в історії і культурі народів світу : матеріали V міжнар. наук.-практ., іст.-краєзн. конф. 22 серп. 2015 р., Луцьк / відп. за вип. Г. С. Марчук. – Луцьк : Твердиня, 2015. – Вип. 5. – С. 144 c. : іл. – ISBN 978-617-517-211-7.

До збірника ввійшли праці науковців, дослідників, кампаналогів та краєзнавців України, Білорусії та Росії, що висвітлюють розвиток музичного феномену дзвонів в Україні, історію виникнення дзвонів, їх використання в церковній практиці, розвиток дзвонового мистецтва, зародження національної кампанології. Завдяки дослідницьким пошукам формується наукове уявлення про дзвонарську культуру України і Волині зокрема, розкривається тема нищення дзвонів у роки воєнних лихоліть.