АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Мужчина в зимовому одязі. Волинь. 1925-1939 рр.
Етнографія Волині
Мужчина в зимовому одязі. Волинь...

Інше

Науковий міждисциплінарний проект «Гардаріка 2.0: століття пари та заліза» | Друк |
Новини - Нове

Громадська організація «Наукове товариство Атенеум» продовжує науково-популярний проект «Гардаріка». Проводиться набір матеріалів для наступного випуску збірки «Гардаріка», який тематично буде присвячений «довгому ХІХ століттю».

Другий випуск матиме на меті розкрити специфіку та важливість вивчення життя міст та сіл України крізь призму соціально-економічного, культурного, політичного, культурного розвитку упродовж століття, яке стрімко змінило не тільки європейський континент, а й картину розвитку всесвітньої історії. 

Учасникам проекту пропонується написати дослідницьку роботу, яка присвячена історії будь якого населеного пункту України (як підросійської, так і підавстрійської) протягом ХІХ – початку ХХ століття. Варіації тем для дослідника не обмежені. Це стосується і територіального фактору. Відтак, поселення українців на еміграції так само можуть бути у фокусі досліджень, так само як і місця компактного проживання національних меншин на території України. Ми закликаємо авторів до пошуку нових підходів та сюжетів, розкриття маловідомих сторінок української минувшини з використанням різноманітного методологічного інструментарія та джерельної бази.

 

Вимоги до оформлення текстів:

За результатами проекту буде видано окремий збірник матеріалів, що вмістить в собі статті, які пройдуть відбір та будуть відповідати поставленим вимогам.

Всі запитання та організаційні моменти просимо надсилати на пошту  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або за телефоном +380630465440 (контактна особа – Ігор Постольник) або +380507545647 (Тетяна Водотика)