АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Трійця новозаповітна
Волинська ікона
Трійця новозаповітна...
Історична Волинь

Міжнародна наукова конференція “Українське зарубіжжя про революційні події в Україні (1917–1923 рр.): типологія джерел та оцінка подій”, (06.04.2017 р.) | Друк |
Новини - Нове

Інститут української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України 6 квітня 2017 року проводить Міжнародну наукову конференцію “Українське зарубіжжя про революційні події в Україні (1917–1923 рр.): типологія джерел та оцінка подій”.

 
Наукова конференція «Волинь в Українській революції 1917-1921 рр.» | Друк |
Новини - Нове

У жовтні 2017 року на базі Рівненського обласного краєзнавчого музею проходитиме наукова конференція «Волинь в Українській революції 1917-1921 рр.»

На конференції будуть розглянуті такі основні напрямки:
Воєнні дії на території Волині у 1917-1921 рр.
Соціально-економічне та політичне становище Волині під час Української революції 1917-1921 рр.
Адміністративний устрій Волині та діяльність на її території органів державного управління Центральної Ради, Гетьманату та Директорії.
Перебування на території краю керівних структур Центральної Ради, Директорії та Уряду УНР.
Повстанський рух на території Волині у 1917-1921 рр.
Діячі Української революції, пов’язані з Волинню.
Події Української революції 1917-1921 рр. в музейних колекціях та експозиціях.
Меморіалізація та увіковічення подій Української революції 1917-1921 рр., їх відображення в образотворчому та монументальному мистецтві.
Церква в українських державах 1917-1921 рр.
Культурне життя Волині 1917-1921 рр.
Проблеми історіографії та джерельної бази вивчення подій Української революції 1917-1921 рр.
Планується видання наукового збірника матеріалів конференції до початку її проведення.
Оргкомітет приймає статті до збірника та інформацію про авторів до 15 липня 2017 р. Обсяг матеріалів – до 10 сторінок тексту та до 5 ілюстрацій (формат А4). Текст має бути набраний у текстовому редакторі Місrosoft Word for Windows, шрифт Тіmes New Roman, розмір шрифту – 12, міжрядковий інтервал – 1,5. Параметри сторінки: верхній та нижній береги – 2 см, лівий – 3 см, правий — 1,5 см. Формат файлу Word. Текст набирається без переносів слів. Абзацні відступи форматуються в матеріалі, а не використанням пробілів і табулятора. Текст статті записується в окремий файл під назвою Призвіще.doc; в окремому файлі подається перелік ілюстрацій під назвою Перелік.dос; ілюстрації записуються в окремі файли і розміщуються в папці під назвою Рис.doc. Географічні назви подаються за офіційно прийнятою транскрипцією. Посилання у тексті оформлюються в квадратних дужках, наприклад: [1, с. 23], [25, с. 119, рис. 5]. В кінці тексту подається пронумерований список джерел та літератури в алфавітному порядку, оформлений згідно з вимогами: Бюлетень ВАК України. – 2008. – №3. – С. 9-13; розмір шрифту – 10, міжрядковий інтервал – 1.
Автори статей окремим файлом повідомляють про себе такі дані: прізвище, ім’я, по батькові (без скорочень), науковий ступінь, учене звання, місце роботи й посаду.
Тексти статей публікуватимуться в авторській редакції. Оргкомітет залишає за собою право відхиляти ті з них, що не відповідають вимогам та тематиці конференції.
Матеріали потрібно надсилати електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Контактні особи:
Олександр Булига – (067)3604887
Андрій Жив’юк – (096)4704390
У жовтні 2017 року на базі Рівненського обласного краєзнавчого музею проходитиме наукова конференція «Волинь в Українській революції 1917-1921 рр.»

Планується видання наукового збірника матеріалів конференції до початку її проведення. 
 Оргкомітет приймає статті до збірника та інформацію про авторів до 15 липня 2017 р.

На конференції будуть розглянуті такі основні напрямки:
 
Климчук А. Єврейська спадщина на Віртуальній мапі політкультурного Рівного | Друк |
Новини - Нове

Цьогоріч в процесі вивчення історії Рівного було розпочато створення віртуальної мапи Політкультурного Рівного. Її було  розроблено на основі дослідження Центру студій політики пам`яті та публічної історії `Мнемоніка` в рамках реалізації проекту `Відродження полікультурності в меморіальному просторі Рівного` за підтримки Rosa-Luxemburg-foundation. Науково-пошукову роботу при підготовці мапи здійснив дослідник історії Рівного Климчук Андрій.

 
Звернення «Центру дослідження і відродження Волині» до ЗМІ щодо нищення стародавнього автентичного українського народного одягу | Друк |
Новини - Нове

Шановні представники засобів масової інформації!

Діяльність нашої організації полягає у дослідженні і відродженні історії, культури, побуту, народних промислів та ремесел Історичної Волині.

 Останнім часом ми зіткнулися з дуже гострою і наболілою проблемою, що стосується нищення стародавнього автентичного українського народного одягу.

 
Пам'ятники, пам'ятні знаки, меморіальні дошки Рівненської області | Друк |
Новини - Нові книги Історичної Волині
Пам'ятники, пам'ятні знаки, меморіальні дошки Рівненської області : Науково-допоміжний бібліографічний покажчик / Рівнен. обл. універс. наук. б-ка ; уклад. : Л. М. Малишева, Н. М. Кожан ; наук. ред. : О. Л. Промська, О. П. Прищепа. - Рівне : Волин. обереги, 2015. - 186 с.

Науково-допоміжний бібліографічний покажчик присвячений пам'ятникам, пам'ятним знакам, меморіальним дошкам Рівненської області.
У пропонованому виданні з найбільшою повнотою відображені відомості про документи, опубліковані з 1950-х рр. і до теперішнього часу. Вміщено інформацію про пам'ятники, пам'ятні знаки, меморіальні та анотаційні дошки, розміщені у населених пунктах відповідно до сучасного адміністративно-територіального піідлу Рівненської області.
Покажчик адресований історикам, краєзнавцям, журналістам, викладачам, студентам гуманітарних вузів, всім, хто цікавиться історією краю, літературним та суспільним життям в історичній ретроспективі.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 608