АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Успенська церква в м. Полонному
Пам'ятки
Успенська церква в м. Полонному ...Історична Волинь

Другі студентські краєзнавчі читання «Протестантське літературне життя та музична освіта в Рівненському краї: постаті, курси, заклади» : памяті Сергія Бичковського | Друк |
Новини - Нове

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека

 

Відділ акумуляції краєзнавчих документів та бібліографії

Науково-історичний відділ Рівненського обласного оргкомітету R - 500

 

запрошують 27 квітня 2017 року на Другі студентські краєзнавчі читання «Протестантське літературне життя та музична освіта в Рівненському краї: постаті, курси, заклади» : памяті Сергія Бичковського.

Сергій Бичковський (15.09.1913 (Золотіїв, Рівненщина) – 09.01.1998 (Пітерборо, Канада) вважається першим україномовним євангельським піснярем на Волині. С. Бичковський є автором понад 500 хорових творів, виданих у численних збірках (багато з них є самвидавом і надруковані за допомогою гектографу та літографу): «Джерело духовних пісень» (1933), «Зоря» (Варшава, 1936), «Пісні пробудження» (Варшава, 1941, доповнене видання 1943), «Мелодії скитальця» (Німеччина, 1947), «Рідна пісня на чужині» (Німеччина, 1948), «Нові пісні» (Торонто, 1953), тричастинний співаник «Пісні ласки»(Торонто, ?, 1969, 1977), співаник «Пісні спасених» (Львів, 1992), який є четвертою частиною видання «Пісні ласки». Як стверджує Ольга Зосим, кандидат мистецтвознавства, твори С. Бичковського продовжують традиції хорових концертів М. Березовського, Д. Бортнянського, А. Веделя. Більшість із творчої спадщини С. Бичковського написано на тексти з Псалтиря, але, на відміну від своїх попередників, С. Бичковський у своїх композиціях використовує повні псалтирні тексти, тоді як автори хорових концертів XVIII ст. найчастіше компонували текст із фрагментів різних псалмів.

Читання відбудуться в приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки (вул. Короленка, 6, біля Лебединки).

Початок читань: 27.04.2015 р. об 11.00; реєстрація учасників – з 10.00.

 
Перші студентські краєзнавчі читання «Передумови та причини зародження і розвитку протестантських громад в Рівненській області» | Друк |
Новини - Нове

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека

Відділ акумуляції краєзнавчих документів та бібліографії

Науково-історичний відділ Рівненського обласного оргкомітету R – 500

Перші студентські краєзнавчі читання

«Передумови та причини зародження і розвитку протестантських громад в Рівненській області»

30 березня 2017 року м. Рівне, вул.  Короленка, 6 (Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека)

ПРОГРАМА ЧИТАНЬ

10.00 – 10.40 – Реєстрація

11.00 – 11.40 – Відкриття Перших читань

Музичний гурт 

ВІТАЛЬНЕ СЛОВО організаторів

Промська Олександра Леонідівна - заступник директора РОУНБ з наукової роботи та автоматизації, к. істор. наук

Третяк Олександр – ректор Рівненської  духовної семінарії та академії ХВЄ, магістр богослів’я

Музичний гурт 

 
Міжнародна науково – практична конференція «Історична та культурна спадщина князів Вишневецьких» | Друк |
Новини - Нове

Зважаючи на вагому роль князів Вишневецьких в історії Східної Європи та їх безпосередній вплив на хід історичних процесів, що мали місце на теренах декількох сьогодні незалежних держав, а також, з метою популяризації пам’яток архітектури, споруджених представниками роду на території сучасної України, Польщі, Білорусії, Литовської Республіки та ін., Національний заповідник «Замки Тернопілля» та Лубенський краєзнавчий музей запрошують вітчизняних та іноземних фахівців до участі в роботі міжнародної науково – практичної конференції «Історична та культурна спадщина князів Вишневецьких».

 Конференція відбудеться у два етапи:

 1 етап – 17-18 серпня 2017 року.  Вишнівецький палацово – парковий комплекс

(Україна. Тернопільська обл. Збаразький р-н, смт. Вишнівець вул. Замкова, 5).

2 етап 2018 рік. Лубенський краєзнавчий музей.

(Україна Полтавська обл. м. Лубни. Дата буде вказана пізніше)

 Робочі мови конференції – українська, англійська, польська, російська.

Напрямки конференції:

 
Наукова конференція "Луцьке Хрестовоздвиженське братство – інституційний розвиток та місце в суспільному русі України та Білорусі (до 400-річного ювілею)" | Друк |
Новини - Нове

Запрошуємо взяти участь у науковій конференції "Луцьке Хрестовоздвиженське братство – інституційний розвиток та місце в суспільному русі України та Білорусі (до 400-річного ювілею)"яка відбудеться 28 – 29 вересня 2017 р. в Луцьку на базі Волинського краєзнавчого музею та його відділу – Музею історії Луцького братства.

Напрями роботи конференції:

  • Луцьке Хрестовоздвиженське братство: ґенеза, функціонування, соціальна конфігурація, церковно-релігійна і культурна діяльність.
  • Братські організації XVI–XVIII ст.:

-          історіографічний контекст;

-          інституційний та суспільний виміри;

-          матеріальні засади, фінансова і господарська діяльність;

-          церковна, релігійна, громадська, освітня, благочинна робота;

-          внесок братств у розвиток архітектури, мистецтва, книгодрукування; формування книгозбірень;

-          просопографічний портрет братчиків.

 
Науково-практична конференція "Любартівські читання" (присвячена 400-й річниці заснуванняЛуцького Хрестовоздвиженського братства) | Друк |
Новини - Нове
Адміністрація Державного історико-культурного заповідника
у місті Луцьку
Науково-практична конференція
Любартівські читання
(присвячена 400-й річниці заснування
Луцького Хрестовоздвиженського братства)
26 травня 2017 р.
До початку роботи конференції планується видати збірку наукових праць.
У науковому збірнику буде виділено наступні напрямки з досліджень Луцька та Волині:
Історія, Археологія, Архітектура, Повідомлення.
Вимоги до оформлення матеріалів:
Доповідь виконана в текстовому процесорі Word (не нижче версії 7.0) з розширенням *.doc або *.rtf; гарнітура Times NewRoman, кегль 14, інтервал 1, 5, поля: верхнє і нижнє - 2см, ліве – 3см, праве – 1,5см. обсягом до половини друкованого аркуша, набраних на комп'ютері;
літературу і джерела слід наводити у квадратних дужках з їх наскрізною нумерацією після тексту статті (напр.: [3, 25], де перша цифра – номер джерела в списку; друга – сторінка.
графіка (ілюстрації, графіки, схеми) окремим файлом кожна, на тому ж або окремому носії; розширення не менше 300dpi, формат *.TIFF. Кожна ілюстрація має бути обов’язково підписана та позначена в тексті.
у правому верхньому куті перед заголовком матеріалу вказати повністю ім’я, прізвище, посаду і місце роботи, науковий ступінь, вчене звання.
Окремим абзацом після тексту матеріалів просимо надати інформацію про автора (авторів): вказати повністю ім’я, прізвище, посаду і місце роботи, науковий ступінь, вчене звання та контактні дані.
Нумерацію сторінок не ставити !!!
Увага!
Оргкомітет просить неухильно дотримуватись вказаних вимог і строків подачі матеріалів для уникнення неузгодженостей при друці наукових праць.
Конференція відбудеться 26 травня 2017 р. в приміщенні Адміністрації Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку (м.Луцьк, вул. Драгоманова, 23)
Початок роботи конференції: 26.05.2017 – о 10 год., реєстрація з 9 год.
Для складання програми засідань просимо на вказану електронну адресу повідомити тему Вашого виступу та надіслати матеріали до25 квітня 2017 р., про особисту участь в роботі конференції – до 15 травня 2017 року.
Оргкомітет конференції бере на себе витрати по харчуванню учасників конференції.
Телефон для довідок: (0332) 72-34-32, 0967732558
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
     Науково-практична конференція "Любартівські читання" (присвячена 400-й річниці заснування Луцького Хрестовоздвиженського братства) відбудеться 26 травня 2017 р.
Конференція відбудеться в приміщенні Адміністрації Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку (м.Луцьк, вул. Драгоманова, 23)
Початок роботи конференції: 26.05.2017 – о 10 год., реєстрація з 9 год.
Для складання програми засідань просимо на вказану електронну адресу повідомити тему Вашого виступу та надіслати матеріали до 25 квітня 2017 р., про особисту участь в роботі конференції – до 15 травня 2017 року.
До початку роботи конференції планується видати збірку наукових праць. У науковому збірнику буде виділено наступні напрямки з досліджень Луцька та Волині: Історія, Археологія, Архітектура, Повідомлення.
Вимоги до оформлення матеріалів:
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 609