АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Писанка. Полісся.
Етнографія Волині
Писанка. Полісся.
Історична Волинь

Історія та сучасність Православ'я на Волині : матеріали І науково-практичної конференції | Друк |
Новини - Нові книги Історичної Волині

Історія та сучасність Православ'я на Волині : матеріали І науково-практичної конференції (м. Луцьк, 13-14 грудня 2010 р.) / УПЦ ; Волинська єпархія ; Волинська духовна семінарія. - 2-е вид. - Луцьк, 2013. - 222 с. 

Із змісту:

Богданов О. Древні та забуті православні храми Луцька

Лебедь В. Християнські корені на Волинській землі

Разиграєв О. В. Покровська церква міста Луцька - перлина православ'я Волинського краю (Нарис історії храму від заснування до початку ХХ століття)

Савицький В., Свінцицький В., Потрапелюк О. Матеріали до вивчення християнської культової символіки на Волині у Х - XIV ст.

Зосіма, архід. (Город). Початковий період християнізації Луцька та заснування Луцької єпархії

Маляс О. Діяльність Луцького Хрестовоздвиженського братства на Волині у XVII столітті

Хоміч Д. Милецьке духовне училище як осередок православної освіти на Волині

Свистун В. Викладачі і випускники Волинської духовної семінарії дореволюційного періоду (1796 - 1919): новомученики, ієрархи, науковці

Бирилюк Л. А. Церковно-правові аспекти укладення шлюбів на Волині в ранньохристиянський період

Митрополит Олексій (Громадський): свідчення про мученицьку смерть

 
Науковий симпозіум «Рукописна книга на Волині ХІІ-ХVІІ ст.» | Друк |
Новини - Нове
Управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації
Музей Пересопницького Євангелія
КЗ «Культурно-археологічній центр «Пересопниця»
Рівненської обласної ради
проводять 19-20 серпня 2017 року
науковий симпозіум на тему:
«Рукописна книга на Волині ХІІ-ХVІІ ст.»
1. Стаття подається в електронному вигляді (, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) окремим файлом, назва якого повинна містити прізвище автора (наприклад « Іванчук, doc»). Після відправки електронного листа обов’язково  зателефонуйте контактним особам
і переконайтесь, що матеріали статті були успішно отримані.
2. Поля: зліва – 3 см, справа - 1 см, зверху – 2 см, знизу - 2 см).
3. Обсяг роботи: до 6 сторінок основного  тексту набраного в редакторі   WORD,  шрифт Times New Roman,  кегль 12, міжрядковий інтервал - 1,5, абзац - 1, 25.
Вимоги до оформлення тексту :
1. Публікації приймаються українською мовою, для учасників з республіки Білорусь – білоруською або російською, Литви – російською.
2. До статті повинні додаватися анотація (3-5 речень) та ключові слова  (5-8).
3. Список джерел та літератури подається згідно вимог ДАК.
4. Ілюстрації (фото) подавати в електронному варіанті у форматі  TIF (300 dpi) або JPEG. Підписи та посилання до них - обов’язкові.
5. Відомості про автора обов’язково подаються наприкінці статті після списку «Джерела та література»: П.І.П. автора ; місце роботи або навчання; посада; вчене чи почесне звання; науковий ступінь; електронна адреса; домашня адреса, поштовий індекс; телефон(мобільний домашній, робочий); адреса місця роботи, поштовий індекс; П.І.Б. і посада керівника (ректора, директора).
Стаття та відомості про автора повинні бути в одному файлі.
Автори відповідають за повноту висвітлення теми досліджуваних питань, системність викладу, достовірність на ведених фактів, посилання на джерела, написання власних імен, географічних назв тощо.
Дотримання вимог до оформлення матеріалу є обов’язковим  для включення його до у збірник симпозіуму. Статті друкуються  за авторською редакцією.
Оргкомітет залишає за собою право на відбір матеріалів для друкування згідно запропонованої теми.
Повідомлення про включення матеріалів до програми конференції та запрошення на конференцію кожному автору буде надіслано додатково.
Для участі у симпозіумі матеріали необхідно надіслати до 1 червня 2017 року.
Матеріали симпозіуму будуть опубліковані у збірнику «Рукописна книга з Пересопниці. ІІІ»  до початку роботи симпозіуму. Автори отримують один екземпляр книги безкоштовно
АДРЕСА:
КУЛЬТУРНО-АРХЕОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «ПЕРЕСОПНИЦЯ»
ВУЛ. ВЕРБОВА, 22  с. ПЕРЕСОПНИЦЯ
РІВНЕНСЬКИЙ РАЙОН, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ
35337
ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДОК
(362)40-05-41,
(097) 975-45-89
E-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації 

Музей Пересопницького Євангелія КЗ «Культурно-археологічній центр «Пересопниця» Рівненської обласної ради
проводять 19-20 серпня 2017 року науковий симпозіум на тему:
«Рукописна книга на Волині ХІІ-ХVІІ ст.»
1. Стаття подається в електронному вигляді (E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) окремим файлом, назва якого повинна містити прізвище автора (наприклад «Іванчук, doc»).

Після відправки електронного листа обов’язково  зателефонуйте контактним особам і переконайтесь, що матеріали статті були успішно отримані.   

2. Поля: зліва – 3 см, справа - 1 см, зверху – 2 см, знизу - 2 см).   

3. Обсяг роботи: до 6 сторінок основного  тексту набраного в редакторі   WORD,  шрифт Times New Roman,  кегль 12, міжрядковий інтервал - 1,5, абзац - 1, 25.

 
І студентські краєзнавчі читання «Передумови та причини зародження і розвитку протестантських громад в Рівненській області» | Друк |
Новини - Нове

30 березня 2017 року в Рівненській обласній науковій бібіотеці у рамках виконання Указу Президента України №357/2016 «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації» відбудуться І студентські краєзнавчі читання «Передумови та причини зародження і розвитку протестантських громад в Рівненській області».

П’ятсотріччя Реформації – знакова подія світової історії, яка зумовила подальший розвиток культурно-цивілізаційних та релігійно-конфесійних процесів. Тому святкування річниці початку Реформації зобов’язує переосмислити значення реформаційного спадку для сучасності, дослідити історичний шлях протестантизму на теренах Рівненщини.

Напрямки досліджень:

 
ХІV Острозькі краєзнавчі читання | Друк |
Новини - Нове

Державний історико-культурний заповідник м. Острога, Острозьке науково-краєзнавче товариство «Спадщина» ім. князів Острозьких у вересні 2017 р. проводять ХІV Острозькі краєзнавчі читання, які з 2000 р. продовжують традиції науково-краєзнавчих конференцій «Острог на порозі 900-річчя» (1900-1999).

Матеріали читань планується опублікувати до дня відкриття конференції у черговому ІХ випуску «Острозького краєзнавчого збірника».

В програму читань увійдуть матеріали, присвячені:

– історії Острога та його культурної спадщини;

– історії населених пунктів Острожчини;

– ролі князів Острозьких в політичному, господарському, релігійному і культурному житті ;

– визначним постатям краю;

– дослідникам і популяризаторам історії Острога та Волині;

– актуальним питанням історії та сьогодення музейної справи, пам’яткознавства, краєзнавчого руху і туризму.

 

В рамках конференції працюватиме секція «Волинська книга: історія дослідження, колекціонування» за такими напрямами: волинська рукописна книга; волинські стародруки; історія волинських друкарень і книжкових видавництв від ХVІ ст. до наших днів;  мистецтво оформлення волинських книжкових видань; дослідники волинського друкарства;збірки волинських книг у фондах музеїв‚ бібліотек‚ архівів‚ у церковних‚ монастирських і приватних колекціях; сторінки історії Музею книги та друкарства в Острозі.

 

 
Федчук О. (прот.) Волинська духовна семінарія (1945 - 1964) | Друк |
Новини - Нові книги Історичної Волині
У монографії проаналізовано радянський період існування у Луцьку Волинської духовної семінарії - одного із кількох діючих на теренах СРСР духовних навчальних закладів.У процесі роботи автор використав численні документи Державного архіву Волинської області, а також спогади колишніх викладачів та студентів ВДС. 
Федчук О. (прот.) Волинська духовна семінарія (1945 - 1964) : монографія / О. Федчук. - Луцьк : Видав. відділ Волин. єпархії УПЦ, 2013. - 260 с.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 608