АвторизаціяОпитування

На Вашу думку чи оперативно та змістовно наповнюється на веб-сайті розділ «Новини», чи стає Вам ця інформація у нагоді?
 

Фотогалерея


Початок будівництва мурованого Луцького замку князем Любартом біля дерев'яного луцького гроду (Зображення гроду умовне)
Пам'ятки. м.Луцьк
Початок будівництва мурованого Л...Історична Волинь

У Рівному влаштують День автентичного костюма | Друк |
Новини - Нове

  Таке свято відбудеться вже 3 вересня. Автори задуму  спочатку планують влаштувати День традиційного  автентичного костюма у Рівному, а потім започаткувати його й  на всеукраїнському рівні. І для цього є всі передумови,  переконані вони.

 Ініціює таке дійство громадська організація «Центр  дослідження і відродження Волині». Вже впродовж майже  десяти років тут займаються відновленням зразків  старовинного одягу. Так, майстриням, зокрема, вдалося  відродити легендарне полотно — серпанок. Його ткали з тонкої, майже прозорої, нитки з особливого льону. Раніше одяг із серпанку використовувався як весільне вбрання, яке також носили на великі свята, а ще в ньому виходили перший день на жнива. Загалом майстриням вдалося відродити майже три десятки старовинних костюмів. Вони також реконструювали декілька типів взуття і взялися за верхній одяг.

 
Хранитель любомльської старовини ще 10 років тому всі колекції заповів державі | Друк |
Новини - Нове

title
Про цих людей кажуть, що вони живуть роботою. А як інакше, якщо головне захоплення життя — це і є робота? Таких закохано-захоплених пошуком і вивченням старовини, як директор Любомльського краєзнавчого музею Олександр Остапюк, ще пошукати. Далеко не кожен музейник купує експонати за власні гроші, передає свої колекції у державну установу та ціле літо золотить у храмі вівтар за два стародруки. Днями відомий краєзнавець відзначив 70-ліття. Досліднику минувшини є про що згадати і розповісти
 
Яцечко-Блаженко Т. У Єрусалимі створили 3D модель луцької синагоги | Друк |
Новини - Нове

У Єрусалимі створили 3D  модель луцької синагоги
В Центрі єврейського мистецтва при Єврейському університеті у Єрусалимі (Ізраїль) створили 3D модель луцької синагоги. Архітектурна будівля є кубічною спорудою із прибудованою, але конструктивно з'єднаною вежею. Архітектура є ренесансною.
У Єрусалимі створили 3D  модель луцької синагогиВ Центрі єврейського мистецтва при Єврейському університеті у Єрусалимі (Ізраїль) створили 3D модель луцької синагоги. Архітектурна будівля є кубічною спорудою із прибудованою, але конструктивно з'єднаною вежею. Архітектура є ренесансною.
 
Пахайчук Н. Луцькі гроші, червона дичина, мер-єврей та інші факти, які ви не знали про Українську Революцію на Волині | Друк |
Новини - Нове

Луцькі музейники підготували приголомшливу виставку присвячену 100-річчю утворення Ценральної ради та початку Української Ревеолюції 1917–1921 років​.

Сто років минуло відтоді, як наша держава вперше стала самостійною. Цей період історії для багатьох українців залишається значною мірою невідомим. Ще менше ми знаємо місцеві контексти епохальних подій. Аби заповнити цю прогалину, радимо відвідати унікальну виставку «Волинь в Українській революції 1917–1921 років» у Волинському краєзнавчому музеї.
Луцькі музейники підготували приголомшливу виставку присвячену 100-річчю утворення Ценральної ради та початку Української Ревеолюції 1917–1921 років​.Сто років минуло відтоді, як наша держава вперше стала самостійною. Цей період історії для багатьох українців залишається значною мірою невідомим. Ще менше ми знаємо місцеві контексти епохальних подій. Аби заповнити цю прогалину, радимо відвідати унікальну виставку «Волинь в Українській революції 1917–1921 років» у Волинському краєзнавчому музеї.

 

 
Одарченко В. Машина часу – у центрі Рівного, або що було до «золотого вересня» | Друк |
Новини - Нове
Фотографії Рівного періоду 30-х років минулого століття
Рівне – Рівняни отримали можливість зазирнути у своє минуле. Інсталяцію у вигляді фото Рівного періоду 30-х років минулого століття влаштували на центральному майдані міста працівники музею та фотохудожники.
Машина часу – просто в центрі Рівного. Повернутися майже на століття назад і порівняти ті часи з сучасністю і недавньою радянською дійсністю рівнянам допомогли світлини, витягнуті з бабусиних скринь і розміщені поряд із антикварними речами того часу – шафами, сервантами, касовими апаратами й друкарськими машинками. Фото людей у вишуканих строях на охайних вулицях складають враження, що це – не Рівне, а принаймні Західна Європа.
Фотографії Рівного періоду 30-х років минулого століттяРівне – Рівняни отримали можливість зазирнути у своє минуле. Інсталяцію у вигляді фото Рівного періоду 30-х років минулого століття влаштували на центральному майдані міста працівники музею та фотохудожники. 
Машина часу – просто в центрі Рівного. Повернутися майже на століття назад і порівняти ті часи з сучасністю і недавньою радянською дійсністю рівнянам допомогли світлини, витягнуті з бабусиних скринь і розміщені поряд із антикварними речами того часу – шафами, сервантами, касовими апаратами й друкарськими машинками. Фото людей у вишуканих строях на охайних вулицях складають враження, що це – не Рівне, а принаймні Західна Європа.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 609